На Полтавщині вакциновано 480 медпрацівників

На Полтавщині станом на 5 березня щеплено 480 медичних працівників. Вакцинацію проводять працівники однієї мобільної бригади, які раніше пройшли відповідне навчання. Наразі інші бригади завершують навчання. 
Про хід першого етапу вакцинації на Полтавщині розповів директор департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Лисак:
“Мобільною бригадою проведено щеплення у Полтаві, Кременчуці, Лубнах та Гадячі. Сьогодні спеціалісти працюють у Миргороді. В середньому бригада здійснює 70 щеплень за зміну”, – розповів Віктор Лисак. Першими щеплення отримують медики, що працюють із хворими на COVID, бригади швидкої допомоги, співробітники лабораторій, мешканці та персонал будинків для людей поважного віку, військовослужбовці в ООС.
За останній час, кількість захворювання на COVID в Полтавській області збільшилася. Також, збільшилася кількість захворювання серед дітей.

jQuery(document).ready(function($) { $.post('https://new.pl.ua/wp-admin/admin-ajax.php', {action: 'wpt_view_count', id: '20302'}); });