В Лубенській РДА новий голова

Лубенська державна адміністрація отримала нового керівника – головою Президент Зеленський призначив Сергія Сіряченка.

Учора, 11 березня Володимир Зеленський підписав Розпорядження № 189/2021-рп «Про призначення С.Сіряченка головою Лубенської районної державної адміністрації Полтавської області». Документи опублікований на сайті Президента.
Досі Сіряченко також працював в адміністрації: першим заступником голови, а згодом виконувачем обов’язків голови Лубенської РДА.

До Сіряченка керівником райадміністрації був Олександр Циганенко.

Щиро вітаємо Сіряченка Сергія Миколайовича з призначенням на посаду голови Лубенської районної державної адміністрації.
Шановний Сергію Миколайовичу!
Посада, яку відтепер Ви займаєте, потребує надзвичайної працездатності та відповідальності, принциповості у відстоюванні власної думки і разом з тим здатності до компромісів та порозуміння. Наявність цих якостей Ви, безумовно, довели своєю багаторічною працею на теренах Лубенщини.
Прийміть найщиріші вітання з нагоди призначення на відповідальну посаду голови районної державної адміністрації об’єднаного Лубенського району! Переконані, що завдяки Вашому професійному досвіду, енергії, управлінському таланту та організаторським здібностям Лубенщина підніметься на якісно новий щабель розвитку та добробуту.
Щиро бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях! Нехай підґрунтям плідної професійної діяльності буде міцне здоров`я, молодечий запал, гаряче серце, натхненна думка й добрі почуття. Нехай всі Ваші найсміливіші ідеї втілюються у життя, а надійні плечі колег та тепла атмосфера в родині будуть гарантом успіху та нових перемог.
Колектив, – написали на сторінці РДА.