На Полтавщині поліцейські знайшли хлопчика, який заблукав

До колцентру «102» поліції Полтавщини 21-го березня, близько 19-ї години, надійшло повідомлення від 35–річного мешканця села Вільшанка, Лубенського району, що його неповнолітній син пішов із дому та не повернувся. За словами батька, син близько 17-ї години взяв із собою ранець та невелику сумку і пішов у бік лісу. Мобільного телефона хлопець не мав.

Начальник Лубенського районного відділу поліції Дмитро Майборода, повідомив: «На пошуки 15-річного хлопчика був задіяний весь особовий склад Лубенського райвідділу поліції. За три години активних пошуків оперативним співробітникам вдалось відшукати підлітка. Він перебував у лісосмузі за 3 кілометри від дому. За час перебування дитини без нагляду, правопорушень відносно нього не вчинялось.  На часі підліток вдома зі своїми рідними. Як вияснилось, це не перша схожа пригода, що з ним трапилась. Із родиною проведена профілактична бесіда задля уникнення в майбутньому подібних випадків». 

Поліція закликає батьків бути уважнішими до своїх дітей, приділяти їм як можна більше уваги та бути з ними вірними друзями.