Ресторан KFC у Полтаві оштрафували за порушення правил карантину

Цієї суботи, 20 березня, у центрі Полтави на першому поверсі торговельного центру ЦУМ відкрився ресторан швидкого харчування «KFS».

Його відкриття викликало ажіотаж серед містян і біля закладу протягом двох днів спостерігалися великі черги. Цей факт не лишився без уваги посадовців і поліції, адже скупчення людей – це порушення карантинних обмежень.

Віктор Лисак, очільник Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА на апаратній нараді розповів, що йому телефонували і повідомляли, що в день відкриття у закладі велике скупчення людей:

– Мені телефонують і кажуть, що гляньте, що відбувається в ЦУМі, де відкрився заклад швидкого харчування. Це просто невиконання всіх рішень ТЕБ та НС. Якщо ми не будемо використовувати всі карантинні заходи, то ситуація загостриться. Всі масові заходи треба зупинити. Тільки дотриманням протиепідемічних та профілактичних заходів ми зможемо подолати дану хворобу.

Олег Синєгубов, голова ОДА, зауважив, що відповідні органи відреагували на цей факт:

– Щодо відкриття ресторану, Держпродспоживслужба вже відреагувала, відпрацювала і за наслідками тих подій складені відповідні адміністративні протоколи.

В пресслужбі поліції Полтави повідомили, що до них надходили звернення щодо порушення рестораном карантинних обмежень. На місце події виїжджали представники Держпродспоживслужби та патрульної поліції Полтави, які провели профілактичні бесіди з адміністрацією закладу щодо необхідності дотримання карантинних обмежень та недопущення великого скупчення людей. Правоохоронці склали адміністративний протокол за фактом порушення.

Проте ситуація не змінилася і наступного дня, 21 березня. І в неділю на заклад склали ще один протокол за порушення карантинних обмежень. Якщо суд визнає вину закладу, то йому загрожує штраф від 17 тисячі гривень.