Чоловік позвонив в поліцію та повідомив, що “зарізав дружину”

Правоохоронці склали адміністративний протокол відносно 30-річного мешканця міста Карлівка за неправдивий виклик поліції.

До відділу поліції № 3 (м. Карлівка) Полтавського районного управління поліції надійшло повідомлення від 30-ти річного місцевого мешканця, про те, що він «вдома зарізав  дружину». Більше інформації не повідомив та поклав слухавку.

Як з’ясувалося під час перевірки інформації, даний виклик був неправдивим. 37-річна жінка знаходилася вдома, без будь-яких тілесних ушкоджень та повідомила, що її колишній чоловік постійно зловживає спиртними напоями.

Відносно чоловіка поліцейські склали адміністративний протокол за статтею 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) Кодексу України про адміністративні правопорушення.  

Правоохоронці звертаються до громадян із проханням телефонувати до екстрених служб тільки у випадках, коли дійсно необхідна допомога. Виїжджаючи на неправдиві повідомлення, правоохоронці витрачають немало часу для перевірки інформації та можуть не встигнути вчасно надати допомогу тим, хто її реально потребує. Пам’ятайте, повідомляючи про хибний виклик, ви порушуєте закон.