У Кременчуці посилять карантин

З 24 березня на території Кременчуцької міської територіальної громади вводяться додаткові (до діючих) обмежувальні протиепідемічні заходи.

Як повідомляє сайт Кременчуцької міськради, сьогодні у Кременчуці під головуванням першого заступника міського голови Володимира Пелипенка відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Кременчуцької міської територіальної громади. Розглядалося питання про епідемічну ситуацію та запровадження додаткових обмежувальних заходів на території Кременчуцької міської територіальної громади з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Заслухавши інформацію директора Департаменту охорони здоров’я Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Максима Середи, у зв’язку з різким погіршенням епідемічної ситуації комісія прийняла рішення запровадити на території Кременчуцької міської територіальної громади додаткові (до діючих) обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину з 24 березня 2021 року.

Відповідно до цього рішення на території Кременчуцької міської територіальної громади з метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози, забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 ,,Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2020 р. № 230 ,,Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236”, запровадити з 00 год. 00 хв. 24 березня 2021 р. на території Кременчуцької міської територіальної громади додаткові (до діючих) обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, тобто заборонити до 07.04.2021 року:

1. приймання відвідувачів у закладах культури і проведення культурних масових заходів (розважальних, соціальних, рекламних та інших);

2. роботу торговельно-розважальних центрів в частині діяльності розважальних закладів;

3. роботу розважальних закладів (дискотеки, нічні клуби тощо).

Суб’єкти господарювання незалежно від форми власності, діяльність яких пов’язана з прийомом та обслуговуванням населення (спортивні зали, фітнес-центри, кінотеатри, торговельні заклади, ринки, організація перевезення пасажирів на міських та міжміських маршрутах тощо) мають посилити виконання протиепідемічних заходів визначених постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 ,,Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами).

Суб’єктами господарювання незалежно від форм власності, що впроваджують свою діяльність в межах Кременчуцької міської територіальної громади, також мають бути внесені зміни до режимів їх роботи з метою розмежування і недопущення скупчення людей у громадських місцях (зупинки, транспортні перевезення, торгівельні заклади тощо).

Кременчуцьке районне управління поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області, батальйон патрульної поліції у м. Кременчук, Кременчуцьке міськрайонне управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області повинні забезпечити посилені заходи нагляду (контролю) за виконанням карантинних (протиепідемічних) заходів на території Кременчуцької міської територіальної громади відповідно до рівня епідемічної небезпеки, визначеного керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням на території України COVID-19 для Полтавської області.