На Полтавщині понад 12000 осіб зробили щеплення від COVID-19

В Україні триває кампанія з вакцинації від коронавірусу.  Станом на сьогодні вже 267 833 особи вже отримали по одній дозі вакцини, з них понад 19 тисяч за минулу добу. Двоє українців вже мають дві дози вакцини.

У Полтавській області вже вакциновано однією дозою 12982 особи, з них 870 вчора.

Зауважимо, Полтавщина входить в шістку регіонів по кількості вакцинацій, поступившись Київщині, Львівщині, Дніпропетровщині, Черкащині та столиці. Аутсайдерами по кількості провакцинованих від COVID-19 є Чернігівська та Чернівецькі області.

Нагадаємо, вакцинація проти COVID-19 в Україні розпочалася 24 лютого 2021 року. Вона відбуватиметься в п’ять етапів. На першому етапі щеплюватимуть медичних працівників ковідних лікарень, бригади екстреної допомоги, співробітників лабораторій, що тестують на COVID-19, мешканців та персонал будинків для людей похилого віку та військових на фронті. Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

На сьогодні Україна отримала 500 тис. доз вакцини Covishield виробництва індійського Інституту сироватки крові. Ця вакцина схвалена для екстреного застосування Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ). Дозвіл на її використання також дали Велика Британія, Європейський Союз та Індія. В Україні вакцину зареєстрували 22 лютого 2021 року.