Стало відомо, коли в Полтаві відключатимуть тепло

Хоча середньодобова температура поки не дає чітких підстав для завершення опалювального сезону, однак міська влада уже заготовила відповідне рішення з датою — 8 квітня

Опубліковано проект рішення міськвиконкому Полтавської міськради «Про закінчення опалювального сезону 2020/2021 років». Проект рішення передбачає завершити опалювальний сезон з 8 квітня 2021 року. Рішення набуде чинності з моменту його оприлюднення на офіційному сайті Полтавської міської ради. Контроль покладено на заступника міського голови Євгена Ричку.

Законні норми передбачають, що теплоносій можна не подавати до системи, якщо протягом 3 днів середньодобова температура повітря перевищуватиме показник в +8°C . До слова, за даними різних погодніх сервісів, 3 квітня цей показник складатиме 7 градусів, 4 квітня — 6 градусів. У понеділок та вівторок — 8°C, у середу — 7°C.

Як бачимо, показник коливається на межі, однак міська влада може піти на такий крок, заради економії коштів користувачів послугою.

В обласному КП «Полтаватеплоенерго» повідомили, що 3 квітня на своєму офіційному сайті розмістять форму для опитування абонентів із запитанням, як вони ставляться до припинення теплопостачання вже на початку квітня. Результати відповідей дадуть загальну ситуацію суспільної думки з цього приводу.

Зазначимо, що у Кременчуці опалення планують відключити вже з 5 квітня.