Комунальну автобазу обласної ради перетворили на приватну СТО з кримінальною “розбіркою”

На Комунальному автотранспортному підприємстві, що підпорядковується обласній раді, займаються ремонтом та розборками приватних автівок. Тут можна знайти навіть “американців”, які привозять з-за океану для перепродажу в Полтаві. Покриває цю діяльність голова облради Біленький – саме його людина керує КАТП.

Розслідування про діяльність ділків на комунальній автобазі опублікував сайт Аrgumentua.com.

КАТП стала однією з безлічі “годівниць” А. Біленького, що паразитує на комунальній власності об’єднаних громад (громад) Полтавської області. Зокрема, територія цього комунального підприємства є базою нелегальної СТО, яка тривалий час (з 2017 року) надає всім бажаючим послуги з ремонту та технічного обслуговування автомобілів, йдеться в публікації.

На території автобази можна знайти “американців” з-за океану, які привезені для перепродажу полтавцям і чекають на рихтовку.

Тут також купа інших авто, які прибули для незаконного ремонту.

Підвали КТП виявилися забиті запчастинами імпортних авто – автобаза Полтавської облради стала кримінальною “авторозбіркою” – що і засвідчили депутат обласної ради Олег Дядик та журналісти. Оскільки капоти і бампери розібраних авто зберігалися від очей подалі – в підвалі, можна припустити, що тут розбирали і крадені автомобілі.

Про протиправну діяльність на території КАТП заявили в поліцію, сподіваємося, правоохоронці проведуть належне розслідування.

А пояснення від Біленького депутати чекають вже сьогодні, 9 квітня, на сесії обласної ради. Адже саме його людина, Олександр Приходько, керує комунальною автобазою, перетвореною на приватно-кримінальну СТО.