У команді Зеленського імітують конфлікт між «старими» і «новими»

Як ми писали раніше, штаб Володимира Зеленського на Полтавщині віддали Олександру Удовіченку, який поставив туди свого політтехнолога Костянтина Слісенка, якому віддали місто Кременчук.

Схоже, ця інформація отримує підтвердження. Щоб у прихильників «Команди Зе» не «зірвало дах», там почали імітувати конфлікт між «новими» і «старими». Бо Зеленський у віртуальному просторі обіцяє нові обличчя української політики, а реальними штабами керують все ті ж старі кадри. Зрозуміло, що вони будуть робити вибори, як завжди, старими і перевіреними методами.

«Ми боремося проти фальсифікацій, за чесні вибори, – пишуть представники команди «Зе». – А отже, категорично відкидаємо всілякі махінації, які нам будуть нав’язувати».

Прихильники Зеленського на Полтавщині, які раніше повірили у благородні принципи формування «Команди Зе», тепер побачили в нього за спиною не лише Коломойського, а ще й Удовіченка. Аналізуючи надзвичайні організаторські здібності останнього, може так виявитися, що і «новий» «фейсбучний» керівник обласного штабу Зеленського Ярослав Маренич також є людиною Удовіченка.