На Полтавщині голова Кременчуцької РДА кришує злочинців

Голова Кременчуцької РДА Олег Лєднік потрапив у гучний скандал. ЗМІ повідомляють, що на території Кременчуцького району палають пожежі. Останнім часом пожежами нікого не здивуєш – десятки загорянь щодня. Але тут справа особлива. Місцеві мешканці затримують паліїв і викликають поліцію. Та поліція просто відпускає цих злочинців-підпалювачів  і пожежі продовжуються.

Горить ліс і очерет на територіях рибного господарства «Полтаварибгосп». Риби там вже нема, бо ставки висохли і позаростали лісом. Зараз там мисливські угіддя. В соцмережах пишуть, що це мисливське господарство належить голові Кременчуцької РДА Лєдніку. За повідомленнями місцевих, саме Лєднік, який раніше керував податковою міліцією, організовував там гучні полювання для ВІП-чиновників та депутатів. Тож дичину всю повибивали, а землі, на яких раніше були ставки, вирішили розорати для вирощування сільгоспкультур. Саме для того їх і випалюють, щоб легше було переорати.

Зрозуміло, що зі зміною цільового призначення земель ніхто не заморочується. Ніяких податків та обов’язкових платежів ні держава ні місцеві громади не отримують. Землі там багато. Кажуть, що орієнтовно двадцять тисяч гектарів. Під цю прибуткову тему і купили місце голови РДА для  Олега Лєдніка. Тож і не дивно, що тепер голова Кременчуцької РДА Лєднік кришує злочинців-підпалювачів.