Малецький закликав обласну владу не створювати транспортний колапс

Міська влада, підтримана місцевими підприємствами та підприємцями, просить обласну владу не обмежувати в часі громадський транспорт, щоб не призвести до колапсу у місті

16 квітня у Кременчуці відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації, на якому розглянули режим роботу громадського транспорту, який наразі працює у режимі «спецперевезень».

Сьогодні на міські маршрути комунальний транспорт вийшов у повному рухомому складі — 51 тролейбус і 9 автобусів. Його кількість і на період дії режиму спеціальних перевезень зменшуватися не буде. Що стосується приватного транспорту, то на ранок 16 квітня на міських маршрутах працювало значно менше маршрутних таксі.

Як повідомили у прес-службі Полтавської міськради, міський голова Віталій Малецький звернув увагу на те, що наразі в місті найболючішим і найбільш обговорюваним є питання щодо обмеження роботи громадського транспорту Кременчука в часових межах із 06:00 до 10:00 та з 16:00 до 19:00, що має бути введене з 19 квітня за рішенням Полтавської регіональної комісії з питань ТЕБ і НС від 15 квітня 2021 року.

Керівник міста наголосив, що у Кременчуці такі обмеження не можна запроваджувати, бо від роботи громадського транспорту напряму залежить налагоджена та ритмічна життєдіяльність міста. Цю позицію міської влади також підтримують керівники промислових підприємств і підприємці, які можуть здійснювати свою діяльність в умовах «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

— Звуження інтервалів у роботі громадського транспорту призведе до справжнього колапсу в місті, в рази збільшить навантаження на громадський транспорт, а також матиме негативні наслідки для економіки, — підкреслив Віталій Малецький.

Він дав доручення своїм підлеглим ще раз звернутися до обласного керівництва щодо зняття часових обмежень у громадському транспорті Кременчука.