У Полтаві шукають свідків звірячої розправи над цуценям

У неділю ввечері чотиримісячного щеня породи зенненхунд невідомий чоловік прив’язав до паркану і бив ногами. Цуценя забрали до ветклініки, надали допомогу і повернули господарям. Тепер волонтери розшукують свідків, які зможуть допомогти слідству, оскільки вже відкрито кримінальне провадження.

 Про це повідомила полтавська зоозахисниця Людмила Хоменко в понеділок ввечері на своїй сторінці у facebook. За її словами, це сталося близько 21-ї години у неділю, 17 лютого, в районі перехрестя вулиць Баяна-Колективного:

«Свідок побачив, як чоловік тягнув на повідку цуценя, а потім прив’язав до паркану та бив ногами. За цим спостерігали дві жінки з візочком і знімали на відео, також був чоловік, який зробив зауваження».

Цуценя підібрали волонтери, які одразу викликали поліцію. Його доставили у ветлікарню, де діагностували забій м’яких тканин голови та перелом щелепи, пише “Зміст”.

Людмила Хоменко зазначила, що вони написали заяву до поліції щодо жорсткого поводження з тваринами. А поки цуценя оперували, до клініки приїхала власниця з ветеринарним паспортом і фотографіями:

«За її версією, чоловік прив’язав собаку біля будинку знайомих, а коли вийшов – його вже не було. До клініки викликали поліцію».

Волонтери були змушені повернути цуценя власниці. За її словами, наразі відкрито кримінальне провадження, і тепер вони шукають свідків – і двох жінок, які знімали відео, і тих, хто мешкає поряд або щось бачили/чули, аби встановити істину. Конфіденційність гарантують.

Якщо у вас є будь-яка інформація, телефонуйте Людмилі Хоменко: 095-314-22-72.