Cуд оголосив вирок у справі про вбивство депутата Супруненка

У Миргородському міськрайонному суді оголосили вирок обвинуваченим у вбивстві свободівця Олега Супруненка.

Розгляд справи закрили ще 15 лютого, а вирок суд оголосив у вівторок, 19 лютого. Левона Марданяна засудили до чотирьох років позбавлення волі, а Хачатура Хачатряна – до десяти років, передає «Громадське ТБ Полтава».

Нагадаємо, 12 липня 2017 року Олег Супруненко повертався велосипедом додому з Миргородського арматурного заводу, де працював слюсарем. За відомостями слідства, нападники, обравши місце для засідки, чекали на появу Олега Супруненка. І, діючи за заздалегідь розробленим планом, вони побили потерпілого і  зникли з місця події. Нападники також забрали чорний рюкзак з мобільним телефоном Nokia і нетбук.

Депутата знайшли близько 5-ї години ранку в Миргороді по вул. Єрківській на узбіччі проїзної частини без свідомості та з численними тілесними ушкодженнями. Олега Супруненка доставили до лікарні, він впав у кому, а за 26 днів, 7 серпня, помер у реанімації Полтавської обласної лікарні.

Поліція затримала трьох підозрюваних Хачатура Хачатряна, Левона Марданяна та Олександра Гребенюка у скоєнні злочину. 6 березня суд відправив за ґрати останнього. Так як Олександр Гребенюк визнав провину та співпрацює зі слідством, то замість максимального покарання у виді позбавлення волі на десять років, отримав сім років. Наразі одного з учасників все ще розшукують.