Через карантинні обмеження пасажиропотік знизився на 80%

Нині приміські автобуси рухаються з дотриманням часових обмежень: з 6:00 до 10:00 та з 16:00 до 19:00.Транзитні та міжнародні рейси курсують без змін. Виїхати з автовокзалів Полтавщини можна, маючи спецперепустку або довідку з місця роботи. Такі карантинні обмеження принесли за собою збитки для центрального автовокзалу Полтави – розповідає його керівниця Оксана Левенко.

Оксана Левенко керівниця центрального автовокзалу Полтави

– Знизився пасажиропотік на 60-80%, тобто дуже мало людей на даний, люди бояться, бо можуть не повернутися, якщо повністю перекриють або може не підходять рейси або взагалі в тому направленні рейси відмінено, бо деякі рейси все таки відмінено і добратися туди немає можливості.

Оксана Левенко зазначає – така ситуація по всій області. Якщо раніше автостанції за день продавали більше 3000 квитків, то за 20 квітня лише 1100.

Оксана Левенко  керівниця центрального автовокзалу Полтави

– Великі збитки і для автовокзалу тому що ми не реалізуємо кількість білетів взагалі. Рекордна мала, такої кількості в нас не було навіть в перший карантин. І так само первізники, вони втрачають людей, бо вони перестають їздити їхніми рейсами, деякі рейси є накатані, на даний момент вони просто втрачають своїх пасажирів і надалі скоріш за все тих пасажирів не зможуть повернути.

Це вже на собі відчув водій маршруту Полтава-Дейкалівка Сергій Хіщенко. На час локдауну чоловік говорить – працює тільки збитково. Інколи навіть на заправку маршрутки коштів не вистачає – скаржиться водій. Тому наразі вважає недоцільно виходити на маршрут.

Сергій Хіщенко водій маршруту Полтава-Дейкалівка

– 2-3 людини їздить і все, не можемо назбирати ні на заправку, ні на зарплату. Робили до локдауну 2 рейси, а зараз 1, вранці сюди приїжджаємо, ввечері назад. На час нокдауну звичайно можна заявку написати щоб постояти, щоб попусту не їздити, але не закрити повністю рейс, бо можуть його відібрати. 

Центральний автовокзал на час локдауну може взагалі припинити роботу. Зараз ведуться перемовини – зазначає керівниця центрального автовокзалу Полтави.