У Полтаві вже вдруге невідомі вкрали дерева з алеї

Нещодавно у Полтаві з’явилась нова алея – на Павленківській висадили туї. Це ТРЦ «Київ» облагородив територію, що поряд, адже старі дерева хворі та часом аварійні, тож їх спиляють згодом. А от нову алею посадили вже. Однак бути їй, як виявилось, недовго – вдруге за місяць на дерева накинули оком крадії. 

– Уночі охоронець побачив, що дерев не стало, але вже як факт, самого моменту крадіжки не бачив, – повідомила Надія Коновалова, начальниця відділу маркетингу та реклами ТРЦ «Київ».

На місце події цього разу викликали таки поліцію. Чи дасть це хоч якийсь результат, не знають, однак сподіваються, що зловмисників розшукають.

– Поліція займається цим питанням, відкривається кримінальне впровадження, ведеться відеонагляд, який аналізується, – розповіла Надія Коновалова.

Усього на Павленківській вулиці висадили близько 60 туй. На місці викрадених знову будуть висаджувати деревця.

Місцевих просять пильнувати та повідомляти про підозрілих осіб, викликати поліцію за номером «102, якщо помітять наміри крадіїв. Минулого разу за допомогою місцевих вдалось знайти кілька украдених дерев, які злодії (чи злодій) заховали і планували перевезти пізніше.