У Полтаві суд досліджував оперативне відео акту мастурбації

Справу масажного салону «Ego Studio», який працює близько 10 років, правоохоронці розслідують вже півтора року — суд продовжив термін розслідування ще на 6 місяців

Слідчий поліції звернувся до Октябрського районного суду з клопотанням про продовження строку розслідування справи борделю, який працює під виглядом масажного салону «Ego Studio». Суддя Володимир Бугрій продовжив розслідування ще на пів року. Про це пише “Полтавщина”.

Нагадаємо, що 22 лютого активісти «Національного корпусу» то ГО «Конгрес» потрапили до салону еротичного масажу «Ego Studio» на вул. Небесної Сотні, 91, який працює близько 10 років, та виявили там бордель. Тоді поліція повідомила, що відкрила кримінальне провадження щодо салону за утримання місця розпусти за ч. 2 ст. 303 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 7 років.

Проте, з загальнодоступних матеріалів справи стало відомо, що кримінальне провадження відкрито ще 9 жовтня 2019 року. Справу відкрили після рапорту працівників відділу боротьби зі злочинами пов’язаними із торгівлею людьми ГУНП. За півтора року слідчі провели ряд негласних слідчо-розшукових дій, серед яких відеофіксація та допит свідків.

Два опитані свідки розповіли, що в салоні інтимного масажу «Ego Studio» гостей зустрічає жінка, яка пропонує обрати одну «масажистку» з чотирьох. З обраною дівчиною клієнт заходить у кімнату, де йому надаються інтимні послуги: «…він обрав одну з дівчат, яка в одній з кімнат здійснила мастурбацію статевого органу до закінчення…». За такі послуги в салоні свідки заплатили по 600 та 750 грн відповідно.

Крім того, були проведені негласні слідчі дії з відеофіксацією дій залегендованої особи у масажному салоні. В матеріалах справи зазначено, що «…згідно з проведеною судово-медичної (комісійної) експертизи за всіма наявними наданими матеріалами кримінального провадження, в тому числі і відеозапису з фактом надання послуг масажу ОСОБА_6, в якому зазначено, що на наданому відеозаписі (на якому мається факт надання масажу та мастурбації ОСОБА_6) не видно чи досягає чоловік оргазму, тобто чи відбувається еякуляція (сім`явиверження), але видно як жінка серветкою витирає чоловікові статевий член та промежину…».

1 квітня, під час обшуку у салоні, правоохоронці вилучили велику кількість речових доказів та не встигли їх всі дослідити. Тож на судовому засіданні клопотали про продовження строків розслідування, щоб накласти арешт на вилучені речі, провести огляд речей та призначити експертизи, а також опитати жінок, які були присутні в салоні під час слідчих дій.

Суддя Володимир Бугрій задовольнив клопотання та продовжив розслідування ще на 6 місяці.

А вже сьогодні, 25 квітня, ГО «Конгрес» у своєму Telegram-канал повідомив, що «кришевателі» сфери надання секс-послуг прикриваються ім’ям «Національного корпусу» та ГО «Конгрес». Представники ГО наголосили, що ані вони, ані Нацкорпус не мають до цього відношення.

Нагадаємо, що 1 квітня одночасно був викритий аналогічний масажний салон й у Кременчуці.