На Полтавщині затримали браконьєра з уловом на понад 200000 гривень

Місцевий мешканець за допомогою ліскової сітки загальною довжиною близько 200-от метрів незаконно виловив близько 100 кілограмів риби різних видів завдавши збитків водним біоресурсам на суму понад 212 тисяч гривень. 

27  квітня, близько 3:40, рейдова група у складі водних поліцейських, дільничних офіцерів відділу №2 Кременчуцького районного управління поліції та інспекторів рибоохоронного патруля Полтавщини виявили чоловіка, 1976 року народження, який незаконно виловлював рибу на Кременчуцькому водосховищі, поблизу села Максимівка, Кременчуцького району.

Слідчо-оперативною групою із залученням інспекторів полтавського рибоохоронного патруля речові докази вилучено. 

За вказаним фактом слідчий, під процесуальним керівництвом прокуратури,  розпочав кримінальне провадження за частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України (Незаконне зайняття рибним промислом). Вирішується питання щодо повідомлення правопорушнику про підозру. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, з 1 квітня діє заборона на вилов у нерестовищах риби та інших водних біоресурсів. Заборона діє на Кременчуцькому та Кам’янському водосховищі у межах адміністративної території Полтавської області – з 25 березня по 9 червня (включно). На інших рибогосподарських водних об’єктах  – з 1 квітня по 20 травня (включно), в придаткових системах річок з 1 квітня по 30 червня.