Чи підвищать у Полтаві вартість проїзду

Проекти рішень щодо підвищення вартості проїзду у Полтаві опублікують для обговорення 20 травня, а після цього їх винесуть на затвердження виконавчого комітету

Наступного четверга, 20 травня, на офіційному сайті Полтавської міськради та виконкому будуть опубліковані проекти рішень виконавчого комітету, які передбачають підвищення вартості проїзду у громадському транспорті. Про це повідомив виконавчий комітет Полтавської міської ради.

Проектів буде два:

  • «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів міським електричним транспортом — тролейбусом»;
  • «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у пасажирському транспорті м. Полтава».

Вони передбачають встановлення тарифи на перевезення пасажирів у тролейбусах (для КП «Полтаваелектроавтотранс») та автобусах, які працюють у звичайному режимі руху (для суб’єктів господарювання незалежно від форми власності та організаційно-правової форми господарювання).

Окрім того, виконком повідомив, що опублікує й відповідні аналізи впливу цих регуляторних актів.

Після публікації цих проектів протягом місяця виконком прийматиме письмові пропозиції та зауваження. Надсилати їх можна буде Департаменту економіки і інвестицій (вул. Соборності, 36, к. 154, тел. 563081); відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку (вул. Соборності, 36, к. 120, тел. 573130).

Додамо, що «Полтавщина» вже направила інформаційний запит для отримання від міськради розрахунків, які надали перевізники для обґрунтування оновлення тарифів на перевезення у пасажирському транспорті Полтави. Сподіваємося, що цю відкриту інформацію виконком не зробить таємною.