В автобусах Полтави не видають квитків та хочуть підвищення вартості проїзду

Полтавці скаржаться на те, що їм не видають квитків в автобусах міста. Такі випадки вже стали системними, і при цьому перевізники вважають, що проїзд має коштувати близько 13 гривень. Але без квитка пасажир позбавлений змоги довести будь-що у випадку аварії, а підприємство може не отримати частину виручки. 

– То по 13, кажете? Зараз в автобусі 51 маршруту, взявши гроші за проїзд, квитка мені, як і решті пасажирів, кондукторка не дала. На питання про талон отримала відповідь: «Мені не видали їх. Якщо вас щось не влаштовує, я поверну гроші і йдіть пішки, – написала полтавка, котра називає себе Ритою Булгаковою. 

Згаданий транспортний засіб на маршруті №51 належить приватному перевізнику ТОВ «Люкс-Полтава 2009». Але не лише ця компанія відзначилась тим, що лишає пасажирів без квитка, – повідомлення про подібне надходять і щодо інших перевізників. У маршрутках у Полтаві взагалі квитки видають дуже рідко.

Нагадаємо, у місті планують збільшити ціну за проїзд. Перевізники подали до міської ради пропозиції щодо вартості проїзду в Полтаві. Переважно хочуть 13 гривень. КП «Полтаваелектроавтотранс» вважають же, що в автобусах підприємства проїзд має коштувати 8 гривень, а в тролейбусах – 6.

Влада таки збирається дослухатись до перевізників і погодити підвищення проїзду в місті.