У Кременчуцькій райраді депутати “слуг” влаштували бандитський наїзд на вчителя історії

Депутатів від фракції “Слуга народу” у Кременчуцькій районній раді звинувачують у тиску й погрозах на адресу їхнього колеги. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє народний депутат Олексій Мовчан.

Для цього депутати використовують методи залякування і тиску, який був популярний в 90-х серед рекетирів і «братків», – пише Мовчан. – Мова йде про депутата райради Ковальчука Петра і депутата Глобинської міської ради від СН Олега Клімова. Ці «недороблені братки» телефонують і погрожують приїхати додому до іншого депутата райради від СН – Тимченко Олександра, вчителя історії Кринківської ЗОШ. Вимагають від нього скласти мандат, бо їх не влаштовує його позиція. Разом із ними до телефонних погроз включився депутат Глобинської міськради від ОПЗЖ-Царенко Олег.

Мовчан обурюється, що подібні методи з боку слуг відбуваються у той час, коли Президент України Володимир Зеленський рішенням РНБО вводить санкції проти «ворів у законі» та різного роду представників криміналітету.

А ви створюєте прецедент для того, щоб дискредитувати його рішення на Полтавщині, – наголошує нардеп від “Слуги народу” Мовчан.

Нардеп заявив, що підготував звернення до Прокуратури і Національної поліції України з вимогою притягти до відповідальності горе-рекетирів, які хочуть “віджати” депутатський мандат. Також Мовчан направив доповідну на ім’я голови партії Слуга Народу Олександра Корнієнко з вимогою розібратися в ситуації та притягнути до дисциплінарної відповідальності горе-партійців у вигляді застосування до них процедури імперативного мандата як таких, що паплюжать ім’я партії і Президента України Володимира Зеленського.


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також