Михайло Шевченко судиться за посаду першого заступника Мамая

Сьогодні в Полтавський окружний адміністративний суд надійшов позов від колишнього заступника міського голови Полтави Михайла Шевченка, який хоче поновитися на посаді. Адвокат Максим Урбанський не показав текст позову, але пояснив, що аргументація стосується порушення закону «Про місцеве самоврядування України» і «Кодексу законів про працю України».

На думку Михайла Шевченка, його права були порушені в наступному:

  • проект рішення про звільнення не опублікували за 20 днів до початку сесії, натомість подали з голосу;
  • в додатках до проекту немає жодної аргументації і пояснення причин звільнення;
  • до цього часу він не отримав жодного рішення про своє звільнення.

Як пояснив адвокат, на адресу Михайла Шевченка прийшов лист від міської ради, щоб він забрав трудову книжку. У відділі кадрів в усній формі йому сказали, що він більше не працює. Хоча, за словами адвоката, записів про звільнення у трудовій книжці немає. Також 25 травня Михайло Шевченко подав запит, щоб отримати рішення сесії про своє звільнення, але до цього часу його не отримав.

Суддя Євгеній Супрун отримав на руки позов і повідомив, що сьогодні вирішить: відкрити провадження чи відмовити за відсутністю підстав.

Нагадаємо, 24 травня, на 15-й сесії Полтавської міськради депутати проголосували за звільнення з посади першого заступника міського голови Полтави Михайла Шевченка. Відповідне рішення підтримали 27 депутатів. Проект рішення подав Юліан Матвійчук.

Полтавщина