Жеваго і Коломойського в Полтаві примирив Зеленський

На Полтавщині продовжують формувати штаб Зеленського. Є проблема із довіреними особами та публічним представником команди Зе. А коли повідомили, що Зеленського на Полтавщині вирішив підтримати Жеваго і штаб віддали Удовіченку, стало зрозуміло, що в Полтаві завдяки участі  Зеленського  у президентських виборах виникло досить неприродне об`єднання Коломойського і Жеваго (особливо якщо згадати їхні попередні конфлікти та складні відносини).

Новина про це викликала шквал емоцій у соціальних мережах. Підтвердженням співпраці Коломойського і Жеваго стало повідомлення у групах прихильників Зеленського у ФБ, що офіційним представником Зе стане Михайло Лавдир.

Лавдир працював на ГЗК Жеваго

А коли користувачі соцмереж розписали «хто є хто» і, що Лавдир пов’язаний із Партією регіонів та Жеваго, у команді Зе поспішили будь-яку інформацію про нього негайно прибрати із всіх своїх груп.

На сайті «Полтавщина» є ціле розслідування на тему, хто ж насправді керує штабом Зеленського на території Полтавської області. Мова йде про  політтехнолога із Кременчука Костянтина Слісенко. Вказується, що Слісенко пройшов спеціальну підготовку в Росії, де навчався виборчим технологіям та робив селфі біля портретів Путіна та Мєдвєдєва.

Слісенка привів у команду Зе юрист Фелікс Урін. Він пов’язаний із бізнесменом Сергієм Корявченковим, братом «Юзика» з 95 кварталу. Бізнесмен Корявченков має власний кар’єр біля Горішніх Плавнів на території, яку контролює Жеваго. Про самого Уріна мало що відомо. Але з його сторінки в мережі Фейсбук видно, що він вболіває за київське «Динамо» і любить постріляти із автомата диких поросят.