Прокуратура Полтавщини викрила фотографа-педофіла

Прокуратурою Полтавської області повідомлено про підозру 50-річному киянину, який під виглядом професійного фотографа, залучав неповнолітніх дівчат до зйомок у порнографії.

За процесуального керівництва прокуратури Полтавської області повідомлено про підозру 50-річному киянину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 301 (виготовлення та зберігання з метою розповсюдження зображень та відеопродукції, що містять дитячу порнографію, з примушуванням неповнолітньої особи до участі у створенні таких творів, вчиненими повторно) КК України.

Зловмисника затримано у порядку ст. 208 КПК України у столиці на орендованій квартирі, в якій перебували неповнолітні дівчата для чергового відеозапису порнографічного змісту.

Під час досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що чоловік, починаючи з 2016 року, під виглядом професійного фотографа, входив у довірливі відносини із малолітніми та неповнолітніми дівчатами, а потім схиляв їх до зйомок порнографічного характеру.  

У подальшому, вказану незаконну продукцію зловмисник продавав через мережу Інтернет.

На даний час встановлено 5 неповнолітніх потерпілих та 1 малолітня.

За результатами проведення обшуків у фігурантів кримінального провадження виявлено та вилучено 6 підручників з неврології раннього дитячого віку, підліткової психіатрії, поведінки підлітків, 15 фотоплівок, фотокамера, платіжки про перерахування організатору дитячої порностудії грошових коштів у сумі 1300 доларів США від громадянина Перу, 5 банківських карток, мобільні телефони, 2 освітлюючі пристрої, зовнішній накопичувач із фото- та відеоматеріалами.