Корупційна справа ексголови Полтавської ОДА: суду недостатньо доказів, аби повідомити про підозру колишнім посадовцям

Строк досудового розслідування продовжили до 25 листопада у зв’язку з необхідністю провести ряд слідчих дій.

Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

21 травня слідча суддя Октябрського райсуду Лариса Гольник продовжила строк досудового розслідування в кримінальному правопорушенні на 6 місяців (до 25 листопада). Відповідне клопотання подав слідчий. Наразі справу кваліфікують як шахрайство (ч. 4 ст. 190 ККУ).

Під час досудового розслідування встановили, що у 2017 році фінансовий директор консорціуму «Алві род» та міжнародного консорціуму «Укрбудддор» познайомився зі співробітниками Полтавської ОДА. Директор підрядних організацій планував працювати на території Полтавської області. Але директор розумів, що отримати перемогу в тендерах на проведення будівельних робіт можна лише за сприяння працівників ОДА.

Тому директор неодноразово виконував прохання посадовців, а також передавав їм гроші та інші цінні речі. Але посадовці ОДА не виконували свої обіцянки.

Слідчі вже опитали директора «Алві род», допитали свідків, провели обшуки за адресами проживання фігурантів. Але нині за результатами проведення слідчих дій, правоохоронці не отримали достатніх доказів для вручення повідомлення про підозру колишнім працівникам Полтавської ОДА та іншим особам.

Також слідчі ще мають провести кілька розшукових дій, зокрема провести повторні допити свідків, отримати речові докази, провести слідчі експерименти.

Нагадаємо, справу відкрили у 2018 році. Як пише видання «Полтавщина», фігурантами в справі є колишні працівники ОДА: голова Полтавської ОДА Валерій Головко, перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький, радник голови ОДА Олександр Літвінов, директор Департаменту будівництва ОДА Тимофій Голбан.