На Полтавщині йде будівництво мосту через Дніпро

На Правобережжі Кременчука розпочалось будівництво нового мосту через Дніпро.

Кременчужани, що мешкають на правому березі нашого міста, вже помітили будівельників, які приступили до робіт із зведення нового мосту.

Про це повідомила у Фейсбуці кременчужанка Марина Орлова, яка записала із будівельниками інтерв’ю і дізналась:

“1.Програма “Велике будівництво”, будують міст через Дніпро. 2.Будують турки,говорять англійською,я зловила Джиханри Ракшид. 3.Працюватимуть кожен день. 4.Дерева помітили, сміття прибрали (вони чи ні, не знаю). 5. О 18.20 ще працюють…тобто, робочий час не до 17.00″, – звіт кременчужанки.

Вона обіцяє інформувати щотижня про хід робіт.

Також відомо, що вже працює техніка турецької компанії «Догуш», готуються облаштовувати буронабивні палі, які триматимуть конструкцію мосту. На будівництві буде задіяно від 700 до 1200 робітників. Про це повідомив нардеп Юрій Шаповалов.

Нагадаємо, за інформацією Укравтодору загальна довжина ансамблю мосту – понад 3 км, довжина мостового переходу з підходами – 1 700 м. Згідно з ТЕО, схема вантового мосту 180+360+180, що відповідатиме вимогам судноплавства.

Переправа матиме 4 смуги руху, по дві у кожному напрямку. На правому березі Дніпра підходи до мосту сполучатимуться з дорогою Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя. На лівому — з вуличною мережею Кременчука. У цих точках передбачено будівництво різнорівневих транспортних розв’язок. При будівництві 95% матеріалів будуть українського виробництва.