У Полтаві оштрафували водія маршрутки за порушення правил карантину

17 000 грн штрафу отримав водій полтавської маршрутки, який порушив карантинні обмеження. Відповідну постанову ухвалив Октябрський районний суд Полтави. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Як вказано в реєстрі, 11 травня 2021 року близько 9:05 на вулиці Європейській, 128 водій керував маршруткою “РУТА 20 спг”, здійснюючи регулярні пасажирські перевезення на міському маршруті №55 “ГРЛ – Розсошенці”. Він перевозив 25 пасажирів, тоді як кількість місць для сидіння в транспорті становила 19 разом з місцем водія.

Своїми діями чоловік порушив вимоги постанови Кабінету міністрів України “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” та скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Водій вину у скоєнні адміністративного правопорушення визнав, пояснив, що із зупинки “Мотель” попросили проїхатися одну зупинку четверо пасажирів і, коли він їх вже висаджував, у транспортний засіб зайшов поліціянт.

Крім штрафу, чоловік має сплатити 454 грн судового збору на користь держави.

Постанову можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом десяти діб.