Бійка, пожежі, стрілянина і поножовщина: «Кривава арка» переїхала з Полтави до села Кам’яні Потоки

9 червня у селі Камяні Потоки під Кременчуком відбудеться незаконна сесія Кременчуцької районної ради. Депутатів збирають на 14:00 біля сільського будинку культури. Мета проведення незаконної сесії – рішення необхідні Жеваго для будівництва Біланівського ГЗК. Законно обраний голова Кременчуцької районної ради Самаркін, який виступає проти будівництва Біланівського ГЗК закликав всіх депутатів не порушувати закон. Самаркін запрошує депутатів взяти участь у роботі законної сессії 24 червня у Кременчуці.

Нагадаємо, вночі третього червня група депутатів Кременчуцької районної ради планувала захопити приміщення ОДА, щоб провести звою незаконну сесії. Для цього привезли полтавських “тітушок” та охоронців Полтавського ГЗК. Кривавих подій вдалося уникнути завдяки вчасному втручанню спецпідрозділу поліції, присутність якого змусила охолонути кременчуцьких депутатів. Всі пам’ятають як у Полтаві під час бійки і різанини біля “Кривавої арки” ледь не загинули люди. Завтра практично всі активні учасники «Кривавої арки» будуть проливати кров у селі під Кременчуком.

Від групи активістів нам стало відомо, хто складе т.з. «силовий блок» під час зібрання у Кам’яних Потоках. Це працівники працівники ї приватної охоронної фірми «Сокіл Полтавщини». Саме вони мали забезпечити з охоронцями ГЗК штурм Полтавської ОДА третього червня. До речі, за цими бійцями давно іде недобра слава. Вони спричинили серйозну ДТП з постраждалими в Кременчуці.

Частину з цих бійців вже вдалося ідентифікувати:

Білостоцький
Данілов
Крюков
Попадін

Активісти продовжують розслідувати ситуацію і будуть ділитися з нами результатами розслідування.


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також