На Полтавщині триває ремонт школи

У межах програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” триває капітальний ремонт будівлі опорного закладу “Шишацька спеціалізована школа імені В.І. Вернадського”.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

“Будівельні роботи плануємо завершити вже цього року. Тут буде проведена заміна внутрішніх мереж водопроводу, каналізації, опалення, вентиляції, електричних мереж, обладнання систем комп’ютерної мережі з облаштуванням серверної, встановлення автоматичної сигналізації, оповіщення про пожежу, системи охоронного ІР-відеоспостереження”, – розповів Олег Синєгубов.


За його словами, в блоці старших та молодших класів проведуть заміну опорядження приміщень (підлоги, стелі, стін), капітальний ремонт санвузлів, заміну дверей та вікон на енергозберігаючі, влаштування рекреаційної зони у вестибюлі за рахунок існуючої роздягальні.
“Проєктна потужність школи становить 960 учнів. Для нас важливо у приміщенні їдальні оновити технологічне обладнання із заміною електромереж, мереж водопостачання та каналізації, провести заміну та відновлення існуючої системи вентиляції”, – додав Олег Синєгубов.

Загальна кошторисна вартість проєкту – понад 46 мільйонів гривень.


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також