Мільйони Головка: губернатора звинувачують у продажу посад та ліцензій на свердловини

Інформація НАБУ про те, що голова Полтавської ОДА підозрюється хабарництві, наробила чимало шуму. Але чи стала вона несподіваною для полтавського істеблішменту? Абсолютно ні. Про зловживання Головка та сумнівні методи його збагачення говорять і пишуть вже давно.

За даними сайту Скелет-інфо, у 2014 році вівся великий розпродаж посад в районних адміністраціях. Веб-ресурс зазначає, що посада голови Полтавської райдержадміністрації коштує 150 тис. доларів. Купити крісло голови Миргородської РДА можна трохи дешевше – за 120 тис. доларів.

Валерій Головко, вказує ресурс, торгував посадами за допомогою керівника його апарату Миколи Білоконя. За даними ЗМІ, той мав необережність похвалитися своїми досягненнями і частиною заробітку вдало провернутої «справи».

Як зазначає Скелет-інфо, голова Полтавської ОДА продав посади 16 голів РДА.

У травні 2018 року Геннадій Сікалов, головний редактор полтавського видання “Останній Бастіон”, розповідав про те, як керівник ПОДА зловживає владою. І не тільки він, а й інші чиновники області, які в тандемі з головою облдержадміністрації дозволили будівництво газової свердловини в полі, розташованому поруч із селом Савинці, що на Полтавщині.

Зроблено це було незаконним шляхом заради особистих інтересів високопоставлених осіб регіону. Главред у деталях описав те, що йому було відомо про чутки навколо земельного наділу. І надав відеоматеріали, а також документальні докази, де зафіксовано факти, що стосуються незаконного переоформлення ділянки землі посеред поля.

Громадські слухання з приводу будівництва свердловини не проводилися. Чиновники до протестувальників не виходили. Вони приїжджали на об’єкт у супроводі озброєних осіб. Але ж гідророзриви пов’язані з використанням шкідливих хімічних речовин. І несуть загрозу навколишньому середовищу, а також здоров’ю жителів довколишнього села.