Веревського готуються внести у санкційний список РНБО

До санкційного списку РНБО вже внесено кількох українських олігархів, зокрема Медведчука, Новинського та Фукса. Останній, до речі, пов’язаний з Полтавщиною і має відношення до російських компаній, яким обласна рада під керівництвом Біленького у 2018 році віддала газові родовища.

Найближчим часом під санкції може потрапити ще один полтавський олігарх Веревський. Наразі СБУ перевіряє діяльність депутатів партії «Довіра», кінцевий бенефіціаром якої є Веревський. Мова йде про події в Кременчуцькій районній раді, де відбулося фактичне захоплення владиза активного сприяння «Довіри». Зокрема, саме в кременчуцькому офісі «Довіри» підпільно готувалися та  приймалися т.з. «рішення» незаконної сесії.

Треба відзначити, що не так давно у сусідній Кіровоградській області були створені кілька фейкових «громад» і причетні до цього люди перевіряються не лише за шахрайство, але й на предмет захоплення влади та сепаратизму. Події в Кременчуці змусили Офіс президента  гостріше відреагувати на прояви сепаратизму серед структур, анближених до олігархів. Тож хоч ще недавно Веревського намагалися вивести з-під удару, на одне з найближчих засідань РНБО винесуть питання і стосовно нього.