“Полтавагаз” хочуть націоналізувати

До газової війни, яку народний депутат Артем Вітко веде з «Полтавагаз збут», долучився і народний депутат з Полтави Сергій Каплін. Вони разом зареєстрували законопроект про націоналізацію ПАТ «Полтавагаз» і ТОВ «Полтавагаз збут». Лише так можна зупинити свавілля газовиків-олігархів, кажуть народні обранці.

На брифінгу, який провели депутати у Верховній Раді, прозвучало прізвище особи, що чинить газовий геноцид на Полтавщині. Це представник колишньої влади Олексій Лелюк.

«Газові олігархи та недобитки Партії Регіонів принесли у нашу країну війну. Через таких щодня на сході України гинуть наші герої», — прокоментував депутат Артем Вітко.

Полтавська область опинилася у заручниках. Скарги на дії газового олігарха Лелюка, надходять від Сухинівки, Базилевщини, Машівки. «Полтавагаз» відключила від опалення сім об’єктів Терешківської ОТГ: дві школи, дитячий садок, два фельдшерсько-акушерські пункти, амбулаторію та адмінбудівлю.

Газовики підривають авторитет діючої влади та штучно створює соціальну напругу. Крім того, ці підприємства у платіжках здійснювали донарахування побутовим споживачам обсягів газу в середньому до 1,5%.

«Націоналізацію цих компаній потрібно було зробити давно», — зазначив Сергій Каплін. — Лелюк купив цю компанію на награбовані гроші, коли працював керівником Держрезерву. Я вимагаю відповідної реакції правоохоронних органів, голови Полтавської облдержадміністрації і особисто прем’єр-міністра України! Боронь боже, довести ситуацію в країні, коли прості українці не відчують плече влади. Коли вони будуть залишені напризволяще з олігархією яка об’єднується та роз’єднує простих людей. Ми обов’язково доб’ємося заборони подібної наживи на долі простих українців».

Прес-служба народного депутата Артема Вітка