У Лубнах судитимуть чоловіка, який гвалтував кошеня (відео)

У місті Лубни, що на Полтавщині з одної кімнати у гуртожитку сусіди чули не зрозуміли звуки, наче “плач” кошеняти. Скиглення, продовжувалися кілька днів, аж раптом перехожий зняв на камеру жахливі кадри, на мотузці поруч вікна було повішена маленьке кошеня.

Коли маленького пухнастика вилучили у живодера, воно було на пів живе. Після обстеження ветеринаром, зоозахисники звернулися до поліції. 

– З гематомою голови, налитими кров’ю очима, я відібрала його у Євгена. Тримав він кошеня під ковдрою, коли привезли його до клініки, ветеринари сказали: більше тижня тварина не протягне. Ми звернулися до поліції, вони зафіксували травму голови, тулуба, шиї, забої внутрішніх органів. Через больовий шок, кошеня осліпло на два ока. В ветлікарні, було складно поміряти тварині температуру, адже задній прохід був аномально великим та пошкодженим, – розповідає зоозахисниця Тетяна.

Підозрюваний у жорстокому поводженні з тваринами Євген Шкода раніше судимий за зберігання наркотиків та крадіжку. Розповідає, що в такому стані знайшов тварину біля смітників. Захищати його взялися родичі, які зводять наклеп на зоозахисників.

На даний час тварина жива, вона отримала усю необхідну медичну допомогу, одне око довелося видалити так само й матку. Тварину назвали “Вікторія” і нею тепер опікується зоозахисниця.