За вбивство через ревнощі спільникам загрожує довічне ув’язнення

Прокуратурою Полтавської області скеровано обвинувальний акт стосовно спільників, які жорстоко побили двох чоловіків, а потім підпалили будинок. Господар помешкання помер ы обвинуваченим загрожує довічне ув’язнення.

У вересні минулого року, перебуваючи в одному з будинків у Миргородському районі, четверо чоловіків розпивали алкогольні напої. Під час вживання алкоголю один з чоловіків приревнував свою цивільну дружину до господаря будинку, оскільки вона раніше проживала з останнім. У подальшому, 53-річний ревнивець почав бити чоловіка, а допомагати в цьому став 21-річний раніше судимий син його цивільної дружини. Зловмисники відлупцювали руками та ногами потерпілого до непритомного стану.

У конфлікт намагався втрутитись товариш потерпілого, але і його чоловіки почали бити до непритомного стану.

Після побиття потерпілих ревнивець дістав сірники та підпалив одежу господаря будинку, і разом із сином цивільної дружини, залишив місце вчинення злочину. Будинок згорів, а його господар загинув від чадного диму. Товаришу загиблого вдалося вибігти ще з палаючого будинку.

Прокуратурою Полтавської області затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно 53-річного чоловіка за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.115 (умисне вбивство), ч. 2 ст. 15, п.1 ч.2 ст.115 (закінчений замах на умисне вбивство двох або більше осіб), ч. 1 ст. 122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження), ч. 2 ст.126 (умисне заподіяння удару, побоїв або вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень, що мають характер мордування, вчинені групою осіб), ч. 2 ст. 194 (умисне пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах, вчиненому шляхом підпалу, або заподіяло загибель людей), ч. 1 ст. 263 (незаконне придбання, носіння та зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу) КК України.

Також, до суду скеровано обвинувальний акт стосовно раніше судимого 21-річного хлопця за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження), ч. 2 ст.126 (умисне заподіяння удару, побоїв або вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень, що мають характер мордування, вчинені групою осіб) КК України.

Обвинуваченим загрожує довічне позбавлення волі.