У Полтаві почав працювати поліцейський мотопатруль

Відсьогодні у Полтаві стартувала робота мотопатруля. 10 полісменів на мотоциклах Suzukі слідкуватимуть за правопорядком на вулицях міста

Необхідність створення у Полтаві мотопатруля зумовлена тим, що існують важкодоступні місця, куди швидко не зможе прибути автомобільний патруль. Наприклад, на дорозі сталася аварія, утворилася тягнучка. У таких випадках патрульні на мотоциклах швидше приїжджатимуть на місце виклику, аніж патрульні на автомобілях.

З кожної роти полтавського батальйону патрульної поліції відібрали охочих у новий підрозділ, які раніше уже мали досвід керування мотоциклом. В результаті 10 полтавських патрульних пройшли поглиблений курс навчання по керуванню мотоциклом, який розроблений спеціально для правоохоронців. Тренування проходили на СТК «Лтава», навчали патрульних два інструктори із Департаменту патрульної поліції. Після тижня навчання патрульні успішно склали екзамени та виїхали на вулиці міста.

Сьогодні перший день роботи мотопатруля Полтави. На патрулювання виїхали двоє поліцейських. 10 поліціянтів мотопатруля працюватимуть у дві зміни по 12 годин. Вони їздитимуть на мотоциклі Suzuki SV 650. Влітку 4 таких мотоцикли Полтава отримала із Києва від Департаменту патрульної поліції.

Suzuki SV 650 — це вуличний мотоцикл, який має двигун об’ємом 645 см³, потужністю 76 к.с. Максимальна швидкість обмежена 203 км/год. Ціна нового такого мотоциклу стартує від 220 тис. грн. Ці мотоцикли повністю оснащені для потреб патрульних. Вони обладнані спеціальними звуковими та світловими сигналами, а у «бардачку» зберігається TruCAM, для вимірювання швидкості транспортних засобів водіїв.