53-річного жителя Полтави заочно судитимуть за участь у терористичній організації «ДНР»

За процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури завершено спеціальне досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 53-річного жителя Полтави за участь у діяльності терористичної організації (ч. 1. ст. 258-3 КК України). Про це повідомили у Полтавській обласній прокуратурі.

Досудове розслідування встановило, що з листопада 2015 року і до цього часу полтавець у складі так званого «1 батальйону територіальної оборони 1 армійського корпусу» бере участь у діяльності терористичної організації «Донецька народна республіка» проти Збройних Сил України, сил Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

На непідконтрольній українській владі території обвинувачений забезпечує налаштування та ремонт каналів зв’язку незаконних збройних формувань.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося Управлінням Служби безпеки України в Полтавській області.

Згідно із сайтом Судова влада України, обвинувачений — це Андрій Валерійович Артамонов. Він також є у базі сайту «Миротворець», де вказано, що він раніше мешкав у мікрорайоні Браїлки.