У Миргороді поліцейські повернули матері загублену дитину

Про зникнення дитини до Миргородського райвідділу поліції 12 липня, близько 21:10, повідомила її матір. Зі слів жінки, донечка загубилася під час відпочинку в ігровому комплексі одного з курортів Миргорода. 

Інспектори сектору реагування патрульної поліції миттєво прибули на місце події. Тільки-но вони розпочали пошукові заходи, як до них підійшли чоловік та жінка, які тримали за руку маленьку дівчинку. Як з’ясували правоохоронці, подружня пара звернула увагу на дитину без батьків під час відпочинку на території курорту та вирішили разом пошукати її матусю.

На щастя, ця історія має щасливий фінал!!! Поліцейські негайно повідомили матері гарну новину. Неважко уявити силу та характер емоцій, які відчули матір і дитина після нетривалої, але такої виснажливої розлуки. 

Ми щиро вдячні за допомогу подружній парі. Ваша чуйність варта великої поваги! Приємно усвідомлювати, що серед нас багато добрих людей, готових без вагань прийти на допомогу. А поготів, коли мова про життя і здоров’я дитини. Вислів «Чужих дітей не буває» залишається актуальним.