На будівництво обходу Решетилівки оголосили тендер на 1,5 мільярда гривень

Служба автомобільних доріг у Полтавській області оголосила тендер на будівництво обходу Решетилівки під час реконструкції автодороги державного значення Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка. Його очікувана вартість – 1 млрд 520 млн грн. Довжина обходу має скласти 8 км 100 м.

Згідно з тендерною документацією, верхній шар дороги має бути з монолітного цементобетону. Крім того, підрядник повинен передбачити сучасні енергозберігаючі прилади зовнішнього освітлення та необхідні технічні рішення щодо доступності об`єкту для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, відповідно до чинних нормативно-правових документів.

Обхід Решетилівки передбачений Державною цільовою економічною програмою розвитку автодоріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки та Державним інвестиційним проектом “Розвиток автомобільної дороги Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка”.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Полтавській області, дорогою Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка щодоби курсує до 15 тисяч транспортних засобів. При цьому її жодного разу масштабно не ремонтували з часу побудови в 1960-х роках.

Подати тендерні пропозиції для участі в торгах можна до 8 квітня, пише Полтавське.