У Миргороді на вулиці Гоголя облаштували червоні велосмуги

У межах виконання проєкту з капітального ремонту відрізку вулиці Гоголя – від вулиці Гурамішвілі до шляхопроводу, завершили влаштування двох півтораметрових велосмуг та встановили відповідні знаки.

Про це повідомляє сайт Миргородської міськради.

Працівники Миргородського Агрошляхбуду поклали верхній шар асфальту червоного кольору на смугу, відведену для руху велосипедів. Виготовлення такого виду асфальту миргородці освоїли одними з перших в Україні, використовуючи закордонні технології і матеріали. Значний обсяг робіт працівники виконали вручну. Залишилося нанести на велосмуги дорожню розмітку.

“У перспективі розбудови велосипедної інфраструктури – облаштування велодоріжок від вулиці Гурамішвілі до центрального мосту. Передбачається, що вони будуть викладені плиткою, адже у цій частині міста багато інженерних комунікацій, тому легше буде проводити ремонтні роботи у разі потреби. Нині вже розроблено макет-дизайн і проєктну документацію на цю ділянку та триває активний пошук інвесторів, розповіли у відділі муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту”, – зазначається у повідомленні Миргородської міської ради.