Заступник начальника обласної поліції отримав квартиру як учасник АТО. Дві квартири в родині вже були

Заступник начальника Головного управління Нацполіції у Полтавській області Денис Захарченко оприлюднив е-декларацію про доходи на сайті Національного агентства з протидії корупції. Про це пише “Кременчуцька газета“.

У довідці про доходи він вказав дружину, двох доньок та сина.

У ній пан Захарченко указав, що минулоріч його родина стала власником квартири у Горішніх Плавнях. Площа квартири – 67,8 кв. м. Квартиру він отримав, як учасник АТО.

Також Д.Захарченко відобразив у декларації ще 2 квартири. Одна з них знаходиться у Кременчуці і записана на дружину. Площа цієї оселі 83,70 кв. м. Друга – у Полтаві і належить членам родини поліціянта. Площа – 65,5 кв. м.

8 комплектів цінних прикрас, що декларував посадовець за 2017 рік, цього року також вказано у власності дружині, а саме:

– ланцюжок, кулон. каблучка, сережки з червоним камінням з металу жовтого коляру;

– ланцюжок, кулон.каблучка,сережки з синім камінням з металу білого коляру;

– сережки, каблучка, кулон з металу білого коляру з дорогоцінним камінням;

– браслет з металу жото-білого коляру. Скрежки та каблучка з металу жовтого коляру з білими шарами;

– каблучка, ланцюжок з хрестиком з металу жовтого коляру;

– каблучка, ланцюжок з хрестиком з металу жовтого коляру;

– ланцюжок з хрестиком з металу жовтого коляру;

– подарунковий набір жіночих прикрас (сережки, каблучка, кулон) з металу білого коляру з дорогоцінним камінням в формі серця.

Заступник керівника поліції області, як і у попередньому документі про доходи, вказав право на керування легкового автомобіля Honda Рilot, 2011 року випуску.

Цінних паперів, корпоративних прав, нематеріальних активів Захарченко, відповідно до декларації, як і раніше, не має.

У минулому році Д. Захарченко отримав 321 тис 966 грн зарплати ( у 2017 році – 277 тис. грн), 1 тис 265 грн соцвиплати особам, які мають статус учасника бойових дій, 13 тис 230 грн – путівки на оздоровлення від мерії Полтави.

Дружина Д.Захарченко задекларувала 10 тис 320 грн соцвиплат, 145 тис 000 грн подарунок у грошовій формі. У декларації за 2017 рік дружина пана Захарченко декларувала подарунок у грошовій формі: 60 тис. грн.

Відобразив він у декларації і кошти, що зберігає вдома – 160 тис грн та 5 тис долл США. Його дружина має готівкою 145 тис грн.