У Семенівці можуть закрити районну лікарню

Семенівська районна лікарня опинилася на межі закриття. Причина – низьку доходи від Національної служби здоров’я України, які постійно скорочуються. Про це повідомив народний депутат Мовчан.

Рівень доходів має негативну динаміку, а кількість підписаних договорів із НСЗУ Семенівської лікарні є найнижчий, при чому рівень внесення інформації у систему ЕСОЗ є також найнижчим, – зауважує народний депутат.

Нардеп заявляє про готовність допомогти зберегти лікарню, але для цього потрібне ще й бажання місцевої влади, яка демонструє повну байдужість.

Відповідальність за управління лікарнею лежить на 100% на місцевій владі відповідно до законодавства. Я регулярно аналізую стан справ у лікарнях Кременчуцького району і там, де є готовність до співпраці, завжди допомагаю, залучаючи консультантів та додаткові субвенції із держбюджету для придбання обладнання і укладення нових договорів. Так із 2020 року ми активно співпрацюємо із Кременчуцькою ЦРЛ та Глобинською ЦРЛ, які наразі мають найвищі показники як за кількістю підписаних із НСЗУ угод, так і за фінансовими надходженнями. Козельщинська ЦРЛ – та, в якій є проблеми, які ми діагностували і разом із місцевою владою та активно працюємо над їх виправленням, – заявив Мовчан.


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також