Сидів і стікав кров’ю – вражаючі подробиці нападу пантери на чоловіка

Пантера напала на ветеринара Івана Дігтяра в селі Ковалівка на Полтавщині, коли він зайшов у вольєр її погодувати. Вчепилася в голову чоловіка.

Він почав кричати й просити про допомогу розповіла Gazeta.ua очевидиця Ніна Адаменко, яка з дітьми приїхала в екопарк із Полтави.

“Почула жахливий крик про допомогу. Пантера сиділа зверху на чоловікові, лапами міцно ухопила голову. До клітки збіглися працівники з палками. Всередину не заходили, відганяли звіра через решітку. Не бачила, як витягнули постраждалого. Помітила його вже, як сидів під сараєм. З голови була здерта шкіра, виднівся череп. Поруч були чоловік і жінка, працівники парку. Запитала, чи треба допомогу, й отримала відмову. Коли виїжджали з екопарку – зустріли “швидку”, – розповіла жінка.

До приїзду “швидкої” допомогу постраждалому не надавали. Сидів і стікав кров’ю, розповіли місцеві.

“Ніхто не зупиняв кров, не накладав пов’язку. Все могло закінчитися трагічно. У селі про це всі говорять”, – сказала анонімно жителька Ковалівки.

В обласній лікарні постраждалому поставили діагноз – “скальпована рана голови великих розмірів”. Півтори години робили операцію. Чоловік одужує.

Наприкінці лютого в екопарку у пари пантер народилися двоє кошенят. Іван Дігтяр розповідав журналістам про пантеренят та їхні повадки.