Голова Полтавської облради Біленький підставив зірок: Мірзоян, «Табула раса» і білоруси відповідатимуть перед законом

Голова Полтавської обласної ради Біленький ігнорує попередження Міністерства охорони здоров’я і готує музичний фестиваль під назвою «Решитилівська весна», на якому очікується десятки тисяч глядачів. На порушення закону вже звернули увагу не лише епідеміологи, але й правоохоронні органи. Почалося розслідування. Крім порушення суто медичних обмежень, правоохоронці перевірятимуть використання бюджетних коштів.

Бо замість того щоб витрачати обласні бюджетні гроші на ремонт доріг, Біленький платить величезні гонорари артистам. Ні для кого не секрет, що приїзд на фестиваль в Решетилівку рок-зірок із Білорусі коштує десятки тисяч євро. Гурт «Лепріконси» і Сергій Міхалок ще не знають, у яке лайно втягнув їх голова Полтавської обласної ради. Щодо Мірзояна і  «Табули раса» теж саме.

Варто зазначити, коли мова іде про виступ на політичному заході, а по факту так воно і буде, гонорар артистів збільшується в рази і платиться виключно готівкою. Звичайно, що кожен артист має свою ціну і готовий за збільшений гонорар співати хоч і в сауні. Це їх хліб. Аби платили. По офіційним договорам проходять, як правило, невеликі суми. Все інше готівкою. Так працюють зірки – це загальновідома практика уникання від податків.

Біленький вже заплатив аванс щоб забронювати артистів на відповідну дату проведення фестивалю. Залишок готівки дадуть артистам у день виступу. Тож цілком можливо, що буде черговий гучний скандал із затриманням під час передачі «чорної готівки».

Нашій редакції стало відомо, що правоохоронці ведуть справу про фестиваль за бюджетні кошти у Решетилівці. Тож на артистів та їх агентів чекають серйозні перевірки.  Звичайно, що на всі ці порушення закону правоохоронці можуть закрити очі якщо надійде відповідна команда із ОП, куди може зателефонувати олігарх Веревський і попросити не чіпати голову Полтавської  обласної ради Біленького.