У Полтаві тимчасово перекриють рух транспорту на кількох вулицях

Наприкінці серпня та у вересні в Полтаві тимчасово перекриють і обмежать рух транспорту на кількох вулицях. Це пов’язано з проведенням спортивних заходів та аварійним ремонтом ділянки трубопроводу.

Відповідні рішення затвердили на засіданні виконкому Полтавської міськради 19 серпня.

З 19:00 3 вересня до 17:00 5 вересня буде тимчасово припинений рух транспорту по вулиці Соборності від перехрестя з вулицею Сінною до перехрестя з вулицею Дмитра Коряка через проведення напівмарафону. У цей період транспорт зможе їздити майданом Незалежності, вулицею Коваля та прилеглими до них вулицями.

11 вересня з 14:00 до 23:30 обмежать рух транспорту на проспекті Першотравневому (від пам’ятника Олексію Келіну до Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”) для проведення фанового забігу “Полтавська Ніч”.

По вулиці Пушкіна (між будинком на вулиці Пушкіна, 43 та будинком на вулиці 1100 – річчя Полтави, 14) тимчасово перекриють рух транспорту для виконання земляних робіт по аварійному ремонту ділянки трубопроводу теплової мережі опалення. Термін виконання робіт на вул. Пушкіна, 43 – з 20 серпня до 27 серпня; на вул. 1100-річчя Полтави, 14 – з 28 серпня до 4 вересня.