Каплін: бермудський трикутник Він-Вона-Воно на цих виборах може затягти Україну в чорну діру

Кандидат у Президенти Сергій Каплін останні тижні проводить весь вільний час на рідній Полтавщині. Говорить, спілкуватися з земляками просто — адже розуміння є з напів-слова, тому зустрічі схожі більше на товариську бесіду та дружні настанови краян своєму кандидату. Серед іншого, люди обурюються вибором без вибору — кажуть, не хочуть аби Президентом знову став кандидат від олігархів.

— Сьогодні ми маємо в рейтингу бермудський трикутник: Він-Вона-Воно. Всі три вершини — це олігархічні кандидати, — говорить Сергій Каплін. — Ми, можливо, вже програли ці вибори, треба бути відвертим, брехати людям у вічі я не звик. Ця президентська гонка — це боротьба між двома олігархами, один з яких іде сам, а другий веде двох своїх пішаків. Але програвши цей бій, ми мусимо виграти війну. Максимальна підтримка мене та нашої команди Соціал-демократичної партії на президентських виборах — це запорука нашої перемоги восени на Парламентських. Це наша стратегічна задача. Маючи потужну і велику фракцію в Парламенті ми зможемо контролювати будь-якого президента та олігарха, який за ним стоїть. Тільки парламентська більшість може перевернути країну з ніг на голову і зробити країну соціально-орієнтованою, а не для олігархів.

За словами Капліна, перемога когось із цього так званого «бермудського трикутника» може стати крайньою точкою неповернення для України. Утім головний соціал-демократ переконаний, перемога на виборах до Верховної Ради допоможе соціал-демократам України контролювати ситуацію, як це роблять їхні колеги по ідеології в усьому цивілізованому світі: в соціал-демократичних Німеччині, Франції, Данії, Норвегії та Швеції рівень життя один із найвищих у світі.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)