Три “Р” команди Зе

В Полтавській області Зеленський зібрав свою команду Зе за принципом ТРЬОХ Р:  регіонали, росіяни та рейдери.

Р1 – рейдери

Обласний штаб Зеленського очолив Урін, юрист бізнесмена Сергія Корявченкова.  Він – брат учасника 95 кварталу «Юзика».  Корявченков був замішаний у гучні рейдерські скандали навколо Рижевського гранітного кар’єру, який розташований біля Горішніх Плавнів. Корявченкова звинувачують в тому, що у 2017-2018 роках від «віджав» Рижевський кар’єр у підприємця Ковальчука. Детельно про це розподає сам Ковальчук в інтерв’ю «Обозревателю».

До речі, саме Урін забезпечував юридичний супровід.

Р2 – росіяни

За рекомендацію Удовіченка в штаб Зеленського прийняли російських політтехнологів Слісенка та Сичевську. Про це писали на сайті «Полтавщина». Слісенка готували в Росії. Він навіть мав зустріч з Путіним. А зараз відкрито їздить до Криму. Сичевська ж громадянка Росії, керує філіалом російської фабрики ботів.

Р3 – регіонали

Колишній головний регіонал Полтавщини Удовіченко працював разом із Коломойським в Приватбанку. Ще один представник регіоналів у команді Зе – Лавдир.  Його намагалися поставити офіційним представником обласного штабу, але перевели в тінь через обурення прихильників Зе у соцмережах.