Суд арештував автомобіль екс-губернатора Головка вартістю 320 тисяч євро

Солом’янський районний суд Києва наклав арешт на автомобіль Mercedes-Benz AMG G 63, який, за даними слідства, був переданий в якості хабара колишньому голові Полтавської обладміністрації Валерія Головко і фактично йому належить. Про це повідомляє агентство “Українські новини” з посиланням на матеріали суду.

У Національному антикорупційному бюро України заявили, що 16 листопада 2017 року полтавський бізнесмен придбав цей автомобіль за € 120 тис. І заплатив за тюнінгові роботи € 170 тис.

“Загальна вартість неправомірної вигоди, переданої Головкові у вигляді автомобіля Mercedes-Benz AMG G 63 складає приблизно € 320 тис.”, – пише видання.

У клопотанні НАБУ зазначено, що Головко, побоюючись бути викритим правоохоронними органами у вимаганні коштів, дав вказівку бізнесменові зареєструвати вказаний автомобіль на іншу особу.

Київський суд задовольнив клопотання і заарештував автомобіль, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу і ключ запалювання.

Нагадаємо, 22 лютого детективи Національного антикорупційного бюро України провели обшуки за місцем роботи та проживання ряду посадових осіб Полтавської облдержадміністрації в рамках кримінального провадження за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди чиновниками.

16 березня президент України Петро Порошенко звільнив Головка.

Виконувати обов’язки голова ПОДА призначено Товстого.