Екс-керівники полтавського “Правого сектора” отримали тюремні строки за розбійні напади

Октябрьский районний суд Полтави засудив до 9,5 років позбавлення волі 2 колишніх керівників Полтавського осередку “Правого сектору” за розбійні напади і ще 2 – до умовного терміну.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби суду, передають Українські Новини.

“18 березня 2019 колегією суддів Октябрьского районного суду міста Полтави…засуджені члени Полтавського обласного відділення Національного визвольного руху “Правий сектор” за розбійні напади, вимагання, примушування до виконання цивільно-правових зобов’язань громадян у складі організованої злочинної групи з 3 осіб”, – сказано в ньому.

Для забезпечення мобільності при підготовці і вчиненні злочинів, члени організованої групи використовували наявний автотранспорт, мобільні телефони, засоби маскування – маски та рукавички.

Організована злочинна група дислокувалася на території Полтави, де проживали її учасники.

В цілому, злочинна діяльність даної ОЗГ тривала більше року до моменту її викриття працівниками правоохоронних органів.

Так, організована злочинна група протягом липня – вересня 2015 року здійснила 5 злочинів.

Вироком суду члени “Правого сектора” Шалва Вардосанідзе і Валеріан Осіашвілі засуджені до 9 років і 6 місяців в’язниці з конфіскацією всього майна.

Ще 2 обвинувачених – Ярослав Фесюра і Рамазі Тютюнник – отримали умовний термін.

Вони засуджені до 5 років в’язниці зі звільненням від покарання з випробувальним терміном 3 роки.

У квітні 2017 року зазначені члени полтавського “Правого сектора” були вже засуджені судом за розбійні напади (Вардосанідзе і Осіашвілі отримали 8 років тюрми, а Фесюра і Тютюнник – по 5 років умовно), але вирок був скасований в апеляційній інстанції.

Апеляційний суд направив справу на повторний розгляд.