У Полтаві перекриють рух по трьох вулицях

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету було прийнято три рішення про тимчасове перекриття руху транспорту на трьох вулицях у місті Полтава. Повідомляється на сайті Полтавської міської ради.

Зокрема, у зв’язку з проведенням 23 вересня 2021 року заходів із відзначення 78-ї річниці вигнання нацистів з м. Полтави та Дня міста тимчасово припинять рух транспортних засобів 23 вересня 2021 року з 8:30 до 10:00 на ділянці вулиці Європейської (від вулиці Героїв-чорнобильців до перехрестя з вулицями Раїси Кириченко і Кагамлика).

Враховуючи звернення Комунального закладу «Полтавський академічний симфонічний оркестр» Полтавської обласної ради з метою забезпечення проведення тематичного концерту з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України члени виконавчого комітету вирішили тимчасово припинити рух транспорту з 17:00 до 21:00 10 вересня 2021 року на вулиці Конституції від перехрестя з вулицею Небесної Сотні до перехрестя з вулицею Соборності (поряд з Полтавським краєзнавчим музеєм імені Василя Кричевського).

У зв’язку зі зверненням КО «Інститут розвитку міста» ПМР на час проведення фестивалю «КолоФест» в рамках Європейського тижня мобільності у Полтаві тимчасово припинять рух транспорту 19 вересня 2021 року з 08:00 до 16:00 під час проведення фестивалю на ділянці вулиці Соборності (від перехрестя з вулицею 1100-річчя Полтави до вулиці Соборності, 42 (будівля Петровського Полтавського Кадетського корпусу).