Пісоцький пообіцяв, що не буде ховатися

Перший заступник голови ПОДА Андрій Пісоцький написав заяву про своє звільнення. На своїй сторінці у Facebook він так пояснив своє рішення:

— Я прийняв рішення піти у відставку. Це моя чітка і остаточна позиція. Я не дозволю, щоб моя посада була приводом для спекуляцій. Я йду з чистою совістю і чітким розумінням — за останні 4 роки Полтавщина стала одним з найефективніших регіонів України.

За цей час ми зробили багато. Ми налагодили повне взаєморозуміння з депутатським корпусом. Ніякої політики — тільки господарські питання. Полтавщина стабільно посідала перші місця у рейтингах. Ми відновлювали, ремонтували і будували інфраструктурні об’єкти. А вже цього місяця з нашого аеропорту полетить перший пасажирський рейс.

Ми завжди працювали прозоро. І результат перевірки аудиторів — цьому підтвердження. Аналіз роботи адміністрації за 3 роки показав — у нашій діяльності не було жодних порушень фінансової дисципліни. Так само будь-хто з журналістів або представників громадських організацій завжди міг отримати від нас усю необхідну інформацію.

Я ніколи не тримався і не буду триматися за посади. І впевнений, що з часом всі крапки над «і» будуть розставлені. Наразі я залишаюся обласним депутатом і громадським діячем. Докладу максимум зусиль, щоб виконувати цю роботу ефективно. Нікуди діватися і від когось ховатися не збираюся.

Дякую Валерію Головку, що спрямував нашу роботу у ефективне русло. Дякую нашій команді і усім, хто нас підтримував.

Нагадаємо, 22 лютого детективи Національного антикорупційного бюро України провели обшуки за місцем роботи та проживання ряду посадових осіб Полтавської облдержадміністрації в рамках кримінального провадження за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди чиновниками.

16 березня президент України Петро Порошенкозвільнив Головка.